infolinia codziennie od 800 - 2000
+48 602 490 918

Polecane oferty

OBÓZ MŁODZIEŻOWY 2018 WŁOCHY


Biuro Podróży WiGOR zaprasza na OBÓZ MŁODZIEŻOWY
(wiek 14-18) Termin 07.-19.07.2018. Cena 1880,00 zł.
 

Włochy – Gatteo a Mare k. Rimini – Riwiera Adriatycka Wakacje we włoskiej letniej stolicy rozrywki Hotel AUGUSTUS*** (www.malypodroznik.com/wlochy-kolonie.html)

 

Obóz młodzieżowy dla miłośników zwiedzania i dobrej zabawy. Autorski program łączący wypoczynek na włoskim wybrzeżu Adriatyku i zwiedzanie bardzo cennych obiektów historycznych Italii. Gwarantowane słońce, piaszczyste plaże i gorące wody Morza Śródziemnego, a później zabytki. Tego jeszcze nie było.

 

ZAKWATEROWANIE; hotel AUGUSTUS*** położony jest 300 m od plaży w centrum urokliwego kurortu Gatteo a Mare . Dysponuje 2,3,4 osobowymi pokojami z klimatyzacją, z pełnym węzłem sanitarnym, w większości z balkonami. Obiekt 3 piętrowy z windą, monitorowany, tylko do dyspozycji uczestników obozu.  Część obsługi hotelowej mówiąca po polsku. Hotel posiada; własną restaurację, bezpłatne Wi-Fi. Możliwość korzystania z boiska sportowego przy szkole, boisko do siatkówki na plaży. Plaża piaszczysta, strzeżona.  Hotel położony w centrum kurortu, wieczorami sporo imprez kulturalno rozrywkowych prowadzonych przez animatorów, występy znanych we Włoszech artystów, piosenkarzy. Gatteo a Mare; urocza miejscowość włoskiego regionu Emilia Romagna, położona na wybrzeżu Adriatyku między tętniącym życiem kurortem Rimini a starą, zabytkową Rawenną. Wzdłuż nadmorskiej promenady znajdują się liczne kafejki, bary i restauracje tętniące życiem do późnych godzin wieczornych. Ciepłe morze i słońce sprzyjają zarówno kąpielom morskim jak i słonecznym.

 

Program turystyczny

 

– zwiedzać będziemy; Wenecja – Plac i Bazylika św. Marka - sanktuarium skrywającego relikwie patrona miasta oraz najcenniejsze dzieło jubilerskie Pala dOro – Złoty Ołtarz. Zobaczymy również Pałac Dożów i Most Westchnień i zachwycający Teatr la Fenice. Most Rialto i weneckie targowisko. Rejs statkiem po Lagunie Weneckiej.

Ferrara – zamek rodu Estów, katedra, najstarsza winiarnia świata Al Brindisi

San Marino - zwiedzanie najstarszej republiki świata znajdującej się w obrębie państwa włoskiego na wzgórzach apenińskich. Spacer na Górę Monte Titano. Zwiedzanie Starego Miasta, Bazyliki św. Marino, przełęczy Czarownic, fortyfikacji i średniowiecznych zamków San Marino.

Ravenna – zwiedzanie zabytków miasta w tym; Bazylika św. Witalisa, która została wzniesiona w 525 r., to jeden z ośmiu zabytków w świecie, którego mozaiki uznaje się za bezcenne i są na liście UNESCO.

Rimini – miasto z piękną starówką gdzie zwiedzimy m.in. zabytki liczące 2000 lat; Most Tyberiusza, Łuk Augusta. To najsłynniejsze kąpielisko i najbardziej imprezowy kurort na włoskim wybrzeżu.  Mnóstwo imprezowych atrakcji, dyskotek i roztańczonych plaż wabiących turystów na nocne FESTY w rytmach różnej muzyki.

 

Fakultatywnie (za dodatkową opłatą)

 

- Mirabilandia - największy na wybrzeżu adriatyckim park rozrywki wzorowany na Disneylandzie. Na terenie parku znajdziemy 7 obszarów tematycznych, cała masa atrakcji a także restauracje i bary. Wszystko to na pow. ok. 40 ha. Wstęp upoważnia do korzystania z ponad 100 atrakcji. Cena ok 35 €.

- Delfinarium w Rimini -   z miniaturowym oceanarium. Cena ok. 10 €

 

Imprezy obozowe; dyskoteki, karaoke, Śluby Obozowe, zabawa „Randka w ciemno”, „Mam talent”. Wybory najsympatyczniejszei i najsympatyczniejszego uczestnika obozu.

Plażowanie i kąpiele w morzu, siatkówka plażowa, badmigton. Gry i zabawy sportowe z nagrodami.

 

Wyżywienie:

3 razy dziennie: śniadanie w formie bufetu, obiad jednodaniowy, kolacja składająca się z dwóch dań na ciepło. Pani Agnieszka - troskliwy właściciel obiektu zapewnia domową, romaniolską kuchnię dostosowaną do  polskich gustów. Suchy prowiant i obiad w drodze powrotnej.

 

ZAPEWNIAMY: sprawdzoną kadrę wychowawczą, ratownika na wszystkich kąpieliskach, na miejscu, opieka medyczna, bogaty i atrakcyjny program, ubezpieczenie NNW/KL, wyżywienie (3 posiłki dziennie i suchy prowiant na drogę powrotną oraz obiad w drodze powrotnej).

Kierownikiem obozu będzie doświadczony przewodnik, prezes mysłowickiego PTTK.

 

ZAPEWNIAMY PAŃSTWA, ŻE DOŁOŻYMY WSZELKICH STARAŃ ABY PAŃSTWA DZIECI WRÓCIŁY Z OBOZU ZADOWOLONE I PEŁNE WRAŻEŃ. TRANSPORT: autokar klasy Lux Euro 5, autokar zostaje do dyspozycji uczestników.

 

WYJAZD; 07.07 (sobota) o godz. 2000, powrót 19.07.2018 (czwartek) o 800.

 

WYSTAWIAMY FAKTURY W CELU UZYSKANIA DOFINANSOWANIA Z ZAKŁADOWYCH FUNDUSZY ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH

 

Szczegóły oraz zapisy w Biurze Podróży WiGOR Mysłowice ul. Armii Krajowej 22

Biuro Podróży WiGOR czynne w dni robocze od 10:00 do 17:00

tel./ fax 32 2225606, 602 490 918 e-mail : biurowigor@vp.pl www.wigor.turystyka.pl

Nasi partnerzy