infolinia codziennie od 800 - 2000
+48 602 490 918

Polecane oferty

KOLONIE LETNIE 2018


Biuro Podróży WiGOR
zaprasza na KOLONIE LETNIE dzieci 8 - 14 lat
Wigierski Park Narodowy - Stary Folwark k. Suwałk
w terminie 30 lipiec – 13 sierpnia (15 dni)
Ośrodek Wypoczynkowy „U Zygmunta” (http://nocleg-wigry.pl)
Cena - 1690 zł

 

ZAKWATEROWANIE;

Ośrodek Wypoczynkowy „U Zygmunta” znajduje się w miejscowości Stary Folwark nad jeziorem Wigry, (ok.7 km) od Suwałk na terenie Wigierskiego Parku Narodowego. Ośrodek dysponuje 50 miejscami w pokojach 2,3,4 osobowych z łazienkami

i telewizorami. Do dyspozycji duża sala restauracyjna pełniąca równocześnie świetlicy

i sali dyskotekowej. Na terenie ośrodka duży teren rekreacyjny, trawiaste boisko, miejsce ogniskowe. Do dyspozycji kolonistów kajaki, rowery. Opieka lekarska zapewniona w całodobowej przychodni zdrowia w Suwałkach. W pobliżu są wyznaczone szlaki turystyczne na wędrówki piesze, ścieżki rowerowe.

STARY FOLWARK - jest to popularna miejscowość letniskowa, położona na północnym brzegu jeziora Wigry, w obrębie Wigierskiego Parku Narodowego. We wsi znajduje się Muzeum Wigierskiego Parku Narodowego zawierające ekspozycje hydrobiologiczne, przyrodnicze i etnograficzne. SUWAŁKI - miasto leży w północno-wschodniej części Polski, są drugim co do wielkości miastem w województwie podlaskim. To centrum kulturalne polskiej Suwalszczyzny i jednocześnie największe miasto całej historycznej Suwalszczyzny. Suwałki są też jednym z głównych miast tzw. Zielonych Płuc Polski.

W mieście znajduje się Muzeum Okręgowe Muzeum Historii i Tradycji Żołnierzy Suwalszczyzny i Muzeum Marii Konopnickiej mieszczące się w domu rodzinnym poetki. Dumą Suwałk jest zabytkowa zabudowa centrum i szlak turystyczny ,,Krasnoludki są na świecie”, inspirowany baśnią M. Konopnickiej pt. ,,O krasnoludkach i sierotce Marysi”. Chlubą miasta jest Aquapark jeden z największych w Polsce.

 

PROGRAM TURYSTYCZNY

 

- wycieczki przyrodnicze do Wigierskiego Parku Narodowego. Wycieczki rowerowe i spływy kajakowe (całkowicie bezpieczne). Zwiedzać będziemy miejscowości; Augustów, Rospuda, Sejny, Dowspuda, Wigry, sanktuarium w Studzienicznej. Rejs statkiem po Kanale Augustowskim. Udział w imprezach organizowanych przez gminy Suwałki i Augustów.

 

IMPREZY KOLONIJNE;

 

-dyskoteka na plaży nad Jez. Wigry, wieczór hawajski na molo, Noc Wikingów, dyskoteki, Pidżama Party, Bal Przebierańców, Śluby Kolonijne, zabawa „Randka w ciemno”, „Mam talent”. Wybory najsympatyczniejszej i najsympatyczniejszego uczestnika kolonii. Plażowanie i kąpiele w jeziorze, siatkówka plażowa. Gry i zabawy sportowe z nagrodami. Turnieje gier świetlicowych; tenisa stołowego, piłkarzyków, rzutu lotką do tarczy. Gra terenowa „Poszukiwanie skarbu” z nagrodami. Trzy wyjścia do Aqua Parku w Suwałkach.

 

ZAPEWNIAMY: sprawdzoną kadrę wychowawczą, opiekę medyczną, ratownika na wszystkich kąpieliskach, bogaty i atrakcyjny program, ubezpieczenie NNW, wyżywienie (4 posiłki dziennie i suchy prowiant na drogę powrotną, kiełbaski na ognisko). Kierownikiem kolonii i obozu będzie doświadczony przewodnik, instruktor krajoznawstwa Polski, instruktor ochrony przyrody, prezes mysłowickiego PTTK.

ZAPEWNIAMY PAŃSTWA, ŻE DOŁOŻYMY WSZELKICH STARAŃ ABY PAŃSTWA DZIECI WRÓCIŁY Z KOLONII I OBOZU ZADOWOLONE I PEŁNE WRAŻEŃ. TRANSPORT: autokar klasy turystycznej, autokar zostaje do dyspozycji uczestników. WYJAZD; 30.07 (poniedziałek) o godz. 2000, powrót 13.08.2017 (poniedziałek) o 800. WYSTAWIAMY FAKTURY W CELU UZYSKANIA DOFINANSOWANIA

Z ZAKŁADOWYCH FUNDUSZY ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH

 

Szczegóły oraz zapisy w Biurze Podróży WiGOR Mysłowice ul. Armii Krajowej 22 Biuro Podróży WiGOR czynne w dni robocze od 1000 do 1700
tel./ fax 32 2225606, 602 490 918 e-mail : biurowigor@vp.pl www.wigor.turystyka.pl

Nasi partnerzy