infolinia codziennie od 800 - 2000
+48 602 490 918

Polecane oferty

OBÓZ NARCIARSKO – SNOWBOARDOWY


Biuro Podróży WiGOR i PTTK Oddział Mysłowice
 

zapraszają dzieci i młodzież w wieku 8 do 17 lat na

 

ZIMOWISKO – 980 zł OBÓZ NARCIARSKO – SNOWBOARDOWY – 980 zł
 
ZAKOPANE – OW „WILLA TATRA” www.willatatra.pl Termin; 11 - 17 stycznia 2020 r. (7dni) ZAKWATEROWANIE: WILLA TATRA znajduje się w Zakopanem Olczy.
 

Uczestnicy zimowiska mają do dyspozycji 27 eleganckich i przestronnych pokoi z pełnym węzłem sanitarnym i bezprzewodowym internetem. Pokoje 2,3,4 os. wyposażone są w estetyczne meble, wygodne łóżka oraz telewizory (z DVD). Z balkonów rozpościerają się widoki na panoramę Tatr. Gospodarze ośrodka zapewniają gościom smaczną i zdrową kuchnię tradycyjną. Na parterze Willi znajduje się duża jadalnia z wyodrębnionym pomieszczeniem z kominkiem. Przy jadalni znajduje się pokój zabaw dla najmłodszych. Do użytku udostępniona będzie; sala dyskotekowa, sala z bilardem oraz piłkarzykami, stół ping - pongowy oraz lotki (dart). Na terenie ośrodka funkcjonalna suszarnia sprzętu narciarskiego.

ZAKOPANE jest największym ośrodkiem miejskim w bezpośrednim otoczeniu Tatr, dużym ośrodkiem sportów zimowych, od dawna nazywane nieformalnie zimową stolicą Polski. W granicach administracyjnych miasta znajduje się także znaczna część Tatrzańskiego Parku Narodowego. W XIX wieku Zakopane było określane mianem kulturalnej stolicy Polski, a to za sprawą tego, że miasto skupiało kulturalną i towarzyską śmietankę z całego kraju. OLCZA – największa dzielnica Zakopanego. Znajduje się we wschodniej części miasta. STACJA NARCIARSKA MAŁE CICHE – uznana za najlepszą stację narciarską Małopolski w 2014 roku. Ośrodek został wyposażony w nowoczesną kolej krzesełkową o długości 1250 m, wyciąg krzesełkowy 750 m oraz trzy wyciągi orczykowe. W trakcie jazdy można podziwiać piękną, zimową panoramę Tatr. STACJA NARCIARSKA SUCHE – ośrodek narciarski położony w Suchem koło Poronina. Stacja dysponuje 2 wyciągami - 4-osobowy wyciąg krzesełkowy o długości 950 m i wyciąg orczykowy o długości 400 m.

 

PROGRAM TURYSTYCZNO - KRAJOZNAWCZY:

 

1. Cztery wyjazdy na baseny do Aqua Park Zakopane. To jedyny tego typu obiekt w Zakopanem i pod Tatrami o profilu sportowym, rekreacyjno – leczniczym dla wszystkich. Dla zainteresowanych zajęcia nauki pływania.

2. Codzienne wyjazdy do Stacji Narciarskiej „Małe Ciche” i Stacji Narciarskiej „Suche”.

3. Zwiedzanie atrakcji turystycznych Zakopanego z przewodnikiem; Muzeum Przyrodnicze Tatrzańskiego Parku Narodowego, Wielka Krokiew, kościółek i zabytkowy cmentarz Pęksów Brzyzek, spacer po słynnych Krupówkach.

4. Góralski kulig z pochodniami i z pieczeniem kiełbasek.

5. Zabawy, gry sportowe, dyskoteki.

 

ZIMOWISKO - program wspólny z obozem, lecz zajęcia na stoku pod opieką wychowawców lub dla niezainteresowanych zajęciami na stoku gry i zabawy terenowe, wycieczki terenowe.

OBÓZ NARCIARSKO - SNOWBOARDOWY - program wspólny z zimowiskiem, lecz zajęcia na stoku pod opieką instruktorów narciarstwa i snowboardu, w tym nauka jazdy dla początkujących.

 

CENA ZAWIERA: przejazd autokarem w obie strony, zakwaterowanie i wyżywienie – w OW „WILLA TATRA” trzy posiłki dziennie i podwieczorek. Pierwsze świadczenie: obiad w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie: śniadanie w dniu wyjazdu i obiad na trasie w drodze powrotnej. Wyjazdy do Stacji Narciarskiej „Małe Ciche” i Stacji Narciarskiej „Suche”, opłaty za Aqua Park Zakopane. Kulig i kiełbaski na plenerowe ognisko oraz opłaty za zwiedzane miejsca. Laureaci konkursów i zabaw otrzymają nagrody. Ubezpieczenie NNW (10 000 zł). KADRA - instruktorzy narciarstwa i snowboardu, instruktor nauki pływania. Kierownikiem zimowiska/obozu będzie prezes mysłowickiego PTTK, przewodnik beskidzki – Zbigniew Orłowski.

UWAGA - istnieje możliwość dodatkowego ubezpieczenia: sprzętu sportowego i NNW. Przewidywana cena karnetów kształtuje się od 45 zł do 60 zł/dziennie. Młodzież powyżej 16 lat obowiązują bilety dorosłych i kształtują się w granicach 55 zł do 70 zł/dziennie. Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu narciarsko-snowboardowego w Zakopanem. Koszt od 25 do 35 zł/dzień/osoba.

Szczegółowe informacje w B.P. WiGOR Mysłowice ul. Armii Krajowej 22 tel. 32 222 56 06, 508 063 653, 602 490 918.

Nasi partnerzy