infolinia codziennie od 800 - 2000
+48 602 490 918

Polecane oferty

KOLONIE LETNIE 2020


Biuro Podróży WiGOR i PTTK O/Mysłowice zapraszają na
KOLONIE LETNIE dzieci 8 - 14 lat Morze Bałtyckie ≈ CHŁAPOWO - OW Kormoran (www.kormoran-wczasy.pl)
Turnus (15 dni) w terminie 31 lipiec – 14 sierpnia 2020 r.
Cena - 1790 zł

 

ZAKWATEROWANIE;

OŚRODEK WCZASOWY KORMORAN - położony jest 700 m od plaży w Chłapowie, dzielnicy Władysławowa. Dysponuje dużymi pokojami 2,3,4,5 osobowymi z pełnym węzłem sanitarnym i tv. Obiekt monitorowany, posiada; stołówkę, basen z podgrzewaną wodą, salę gimnastyczną oraz świetlicę. Na terenie obiektu znajduje się plac zabaw, miejsce do grillowania z dużym grillem, natomiast w sąsiedztwie boiska szkolne z których będziemy korzystać. Opieka lekarska zapewniona w całodobowej przychodni zdrowia we Władysławowie.

Władysławowo - miasto w województwie pomorskim, nad Morzem Bałtyckim i Zatoką Pucką. Mieści się tutaj port morski. Jego nazwa nawiązuje do historycznego, XVII-wiecznego portu wojennego króla Władysława IV, położonego między Chałupami a Kuźnicą. Piękne piaszczyste plaże, atrakcyjne położenie nad Zatoką Pucką i otwartym morzem u nasady półwyspu helskiego przyciągają do tego nadmorskiego kurortu, całe mnóstwo turystów. Nadmorski Park Krajobrazowy, w którego obszar wchodzi Gmina Władysławowo został powołany celem ochrony znajdującego się na tym obszarze wielkiego bogactwa różnych form przyrody i krajobrazu.

Chłapowo - to nadmorska d. osada rybacka, to również piękna, klifowa plaża. Wytyczone są tu dwa piaszczyste kąpieliska, za kąpieliskami plaża zmienia swój charakter, pojawiają się na niej spore kamyki. Na plaży możemy dostrzec również łódki rybackie miejscowych, po dziś dzień łowiących rybaków. Najbardziej rozpoznawalną atrakcją Chłapowa jest jednak Wąwóz Chłapowski, przez lokalnych Kaszubów określany mianem "Rudnik". Wąwóz Chłapowski to rezerwat przyrody obejmujący 25 ha. Rudnikiem i podziemnym tunelem wędrować będziemy na plażę. W pobliżu miejscowości leży cypel Rozewie uważany za najdalej wysunięte na północ miejsce w Polsce. Znajduje się tam Latarnia Rozewie, a także Muzeum Latarnictwa.

 

Program turystyczny - zwiedzanie atrakcji Władysławowa: Dom Rybaka, Centrum Pamięci Generała Józefa Hallera i Błękitnej Armii, Aleja Gwiazd Sportu, Centralny Ośrodek Sportu, największy polski port rybacki, Muzeum Przyrodnicze Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, Latarnia Rozewie. Dwa wejścia do aquaparku w COS. Rejs statkiem po morzu. Wycieczki autokarowe; na Hel, do Gdyni, Pucka, Jastrzębiej Góry, Gniewina i Nadola - nad Jezioro Żarnowieckie. Zwiedzanie skansenu kaszubskiego w Nadolu i d. elektrowni jądrowej w Żarnowcu. Udział w imprezach organizowanych przez miasta; Hel, Władysławowo, Puck, Gniewino. Rajd rowerowy do Swarzewa. Spływ kajakowy z instruktorami rzeką Piaśnicą do morza (bezpieczna trasa od Dębek do plaży). Fakultatywnie; możliwość zorganizowania rajdu rowerowego do Jastarni. Imprezy kolonijne; dyskoteka pod palmami na morskiej plaży, wieczór hawajski, Noc Wikingów, dyskoteki, Pidżama Party, Bal Przebierańców, Śluby Kolonijne, zabawy „Randka w ciemno” i „Mam talent”. Turystyczne ognisko z pieczeniem kiełbasek. Wybory najsympatyczniejszej i najsympatyczniejszego uczestnika kolonii i obozu. Plażowanie i kąpiele w morzu, siatkówka plażowa, badminton. Gry i zabawy sportowe z nagrodami. Gra terenowa POSZUKIWANIE SKARBU z nagrodami. 

 

ZAPEWNIAMY: sprawdzoną kadrę wychowawczą, opiekę medyczną, ratownika na wszystkich kąpieliskach, bogaty i atrakcyjny program, ubezpieczenie NNW, wyżywienie (4 posiłki dziennie i suchy prowiant na drogę powrotną, kiełbaski na ognisko). Kadra posiadać będzie dodatkowo uprawnienia instruktorów; kajakarstwa, turystyki rowerowej. Kierownikiem kolonii będzie doświadczony przewodnik, instruktor krajoznawstwa Polski, instruktor ochrony przyrody, prezes mysłowickiego PTTK.

 

ZAPEWNIAMY PAŃSTWA, ŻE DOŁOŻYMY WSZELKICH STARAŃ ABY PAŃSTWA DZIECI WRÓCIŁY Z KOLONII ZADOWOLONE I PEŁNE WRAŻEŃ.

 

TRANSPORT: autokar klasy turystycznej, autokar zostaje do dyspozycji uczestników. WYJAZD; 31.07 (piątek) o godz. 800, powrót 14.08.2020 (piątek) ok. 2000. WYSTAWIAMY FAKTURY W CELU UZYSKANIA DOFINANSOWANIA Z ZAKŁADOWYCH FUNDUSZY ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH

Szczegóły oraz zapisy w Biurze Podróży WiGOR Mysłowice ul. Armii Krajowej 22 Biuro Podróży WiGOR czynne w dni robocze od 1000 do 1700 tel./ fax 32 2225606, 602 490 918 e-mail : biurowigor@vp.pl www.wigor.turystyka.pl

Nasi partnerzy