infolinia codziennie od 800 - 2000
+48 602 490 918

Polecane oferty

OBÓZ MŁODZIEŻOWY LATO 2021


Biuro Podróży WiGOR i PTTK O/Mysłowice zapraszają na
OBÓZ MŁODZIEŻOWY – młodzież 13 - 17 lat
Morze Bałtyckie ≈ SIANOŻĘTY/USTRONIE MORSKIE - DW SOLATOR (www.dwsolator.pl)
Turnus (14 dni) w terminie 4 – 18 lipca 2021 r.
Cena - 1850 zł
 
 

ZAKWATEROWANIE; DOM WCZASOWY SOLATOR - położony jest w centrum Sianożęt, dzielnicy Ustronia Morskiego w odległości 150 m od plaży. Dysponuje dużymi pokojami 2,3 osobowymi z pełnym węzłem sanitarnym i tv. Obiekt monitorowany posiada; stołówkę, dwie świetlice, salę gimnastyczną, sala do ping-ponga, bezpłatne Wi-fi. Na terenie obiektu znajduje się; miejsce do grillowania z dużym grillem, boisko do siatkówki, boisko trawiaste. Opieka pielęgniarska na terenie ośrodka i ratownik na plaży. Opieka lekarska zapewniona w całodobowej przychodni zdrowia w Ustroniu Morskim. SIANOŻĘTY - miejscowość nadmorska sąsiadująca bezpośrednio z Ustroniem Morskim, położona nad otwartym morzem, 12 km od Kołobrzegu. Jest to jeden z piękniejszych zakątków wybrzeża. Szeroka piaszczysta plaża i czysta woda gwarantują znakomite warunki do plażowania, kąpieli morskich. Specyficzną cechą bioklimatu jest występujący w powietrzu aerozol morski, który wykazuje lecznicze właściwości, w szczególności w terapii schorzeń dróg oddechowych. Zawartość jodu w powietrzu waha się w granicach 0,75-2,53 mikrograma/mm3 i jest najwyższa w warunkach klimatu morskiego na kontynencie europejskim.

Program turystyczny - Zwiedzimy; Park Rozrywki Dziki Zachód Zieleniewo - to największy tego typu obiekt w Polsce - składa się z kilku krain tematycznych: Western City, Wioska Indiańska, ZOO, Lunapark, Motopark, Stadnina Koni). Bastion Panzer - przejażdżki pojazdami wojskowymi, nauka posługiwania się wykrywaczem metalu i inne zabawy. Zabytki i muzea Kołobrzegu. Wycieczki przyrodnicze gdzie zobaczymy; źródła solankowe i bindaż w uzdrowisku Kołobrzeg. Najstarsze dęby w Polsce rosną koło Ustronia Morskiego. To dąb Bolesław (ma ponad 800 lat) i nieco młodszy Warcisław. Spacery nadmorską Promenadą do Ustronia Morskiego (1,5 km). Rajd rowerowy do Mielna (50 km w obie strony ) lub Kołobrzegu (22 km w obie strony ). Dwa wyjścia do aquaparku. Fakultatywnie; możliwość zorganizowania; spływu kajakowego rzeką Parsętą (+35 zł) oraz wycieczki na wyspę Bornholm – Dania (+260 zł). Imprezy kolonijne/obozowe; udział w imprezach plenerowych organizowanych w Ustroniu Morskim, Kołobrzegu, Koszalinie, Mielnie . Wieczór hawajski na morskim molo, dyskoteki, Pidżama Party, Śluby Kolonijne, zabawy „Randka w ciemno”. Turystyczne ognisko z pieczeniem kiełbasek. Wybory najsympatyczniejszej i najsympatyczniejszego uczestnika obozu. Plażowanie i kąpiele w morzu, siatkówka plażowa, badminton. Gry i zabawy sportowe z nagrodami. Gra terenowa POSZUKIWANIE SKARBU z nagrodami. ZAPEWNIAMY: sprawdzoną kadrę wychowawczą, opiekę medyczną, ratownika na wszystkich kąpieliskach, bogaty i atrakcyjny program, ubezpieczenie NNW, wyżywienie (4 posiłki dziennie i suchy prowiant na drogę powrotną, kiełbaski na ognisko). Kadra posiadać będzie dodatkowo uprawnienia instruktorów; kajakarstwa, turystyki rowerowej. Kierownikiem kolonii będzie doświadczony przewodnik, instruktor krajoznawstwa Polski, instruktor ochrony przyrody, prezes mysłowickiego PTTK.

 

ZAPEWNIAMY PAŃSTWA, ŻE DOŁOŻYMY WSZELKICH STARAŃ ABY PAŃSTWA DZIECI WRÓCIŁY Z OBOZU ZADOWOLONE I PEŁNE WRAŻEŃ.

TRANSPORT: autokar klasy turystycznej, autokar zostaje do dyspozycji uczestników. WYJAZD; 04.07 (niedziela) o godz. 2000, powrót 18.07.2021 (niedziela) ok. 800. WYSTAWIAMY FAKTURY W CELU UZYSKANIA DOFINANSOWANIA Z ZAKŁADOWYCH FUNDUSZY ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH

 

Szczegóły oraz zapisy na chwilę obecna telefonicznie  lum mailowo

Tel. 602 490 918 e-mail : biurowigor@vp.pl 

Nasi partnerzy